Szkolenie "Specjalista bhp jako trener"

2019-11-06

Szanowni Państwo,

 

W imieniu Zarządu olsztyńskiego oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP jeszcze raz serdecznie zapraszam Państwa do udziału w szkoleniu, zorganizowanym przez nasz oddział pn. „Specjalista bhp jako trener”, które zaplanowane jest na dzień 22 listopada 2019 roku w Sali Konferencyjnej Hotelu KOPERNIK w Olsztynie przy Al. Warszawskiej 37. Naszym celem w zorganizowaniu szkolenia było umożliwienie Państwu doskonalenie umiejętności efektywnego prowadzenia szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.
W tym samym dniu o godz. 19.00 w restauracji Hotelu KOPERNIK, planujemy uroczystą kolację i towarzyszący jej BAL BHP, na który również serdecznie zapraszamy.

Spotkanie się na uroczystej kolacji, na którą możecie Państwo zaprosić swoich najbliższych daje możliwość bliższego poznania się i integracji naszego środowiska.

Szczegółowe informacje dotyczące tematyki szkolenia, kosztów szkolenia oraz kolacji i ewentualnego noclegu w hotelu znajdziecie Państwo w załącznikach "PROGRAM SZKOLENIA" i "KARTA ZGŁOSZENIA".

Bardzo proszę o zwrócenie uwagi na informacje zawarte w karcie zgłoszenia dot. terminu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu i kolacji oraz formy dokonania wpłaty.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z Kol. Elżbietą Tkaczyk pod nr tel. 601 595 679 lub e-mail: e.tkaczyk.bhp@gmail.com

KARTA ZGŁOSZENIA


PROGRAM SZKOLENIA